#1 2010-11-01 15:28:58

Hades

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 3
Punktów :   

Sms Shop

Witam chcę się dowiedzieć jakie itemy będą w sms shopie. Oraz chcialbym abyś zmienił te nagrody z konkursu według mnie nie powinno być na rpg konkursów z nagrodą taką jak softy. I jeszcze jedno czy jest już stronka servera ?

Offline

 

#2 2010-11-01 18:26:26

Santo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 23
Punktów :   

Re: Sms Shop

Hades napisał:

chcę się dowiedzieć jakie itemy będą w sms shopie.

Itemy w SMS Shopie będę różne. Będą przedmioty addonowe, eq, broń oraz pieniądze. Jeśli chodzi o EQ to tylko typu DSM, crown legs itp. Nie będzie MPA, Golden Legs. Jeśli chodzi o broń zadecydowaliśmy, że będzie do 45 atk (bright sword, mystic blade, Ravenwing itp.) Za to softy będę dostępne z SMS Shopu. Dlaczego tak zadecydowaliśmy?

Cytat z Zapowiedzi OTSa.

Rafalgra napisał:

Nowe Przedmioty- Na naszym serwerze znajdziesz unikatowe bronie, amulety, pierścienie i opancerzenie. U nas nie ma tak, że na 100 lvl będziesz miał najlepsze eq. Przez co gra stanie się ciekawsza.

Hades napisał:

Oraz chcialbym abyś zmienił te nagrody z konkursu według mnie nie powinno być na rpg konkursów z nagrodą taką jak softy.

Nie zmienimy softów z nagrody, ponieważ nie są już to najlepsze buty na serwerze, więc nie są już tak bardzo cenne. Jedynie co musimy zmienić, to nagrodę za 2 miejsce, ponieważ softy będą się kończyć.

Hades napisał:

I jeszcze jedno czy jest już stronka servera ?

Stronka już jest przygotowana i gotowa. Niedługo podam adres i będzie już można zakładać konta.

Offline

 

#3 2010-12-09 16:52:39

Grote

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sms Shop

Softy zepsują klimat, wiem, że to główny dochód z sms shopu, lecz moglibyście to usunąć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspodnie rehabilitacja nad morzem